| Osa numero | TLV5604CD |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Bittien määrä | 10 |
| D / A-muuntimien määrä | 4 |
| Asettumisaika | 18µs |
| Tulostyyppi | Voltage - Buffered |
| Differentiaaliulostulo | No |
| Dataliitäntä | SPI |
| Viitetyyppi | External |
| Jännitesyöttö, analoginen | 2.7 V ~ 3.3 V, 5V |
| Jännite, digitaalinen | 2.7 V ~ 3.3 V, 5V |
| INL / DNL (LSB) | ±1 (Max), ±0.1 |
| Arkkitehtuuri | String DAC |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Pakkaus / kotelo | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 16-SOIC |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 8BIT 44.7 KSPS ADC S/O 8-SOIC
Varastossa: 9900
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 8 BIT 49 KSPS ADC S/O 8-SOIC
Varastossa: 7500
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 8 BIT 49 KSPS ADC S/O 8-SOIC
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 8BIT 44.7 KSPS ADC S/O 8-SOIC
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 8BIT 44.7 KSPS ADC S/O 8-SOIC
Varastossa: 10000