| Osa numero | TLV2548CPWR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Bittien määrä | 12 |
| Näytteenottotaajuus (sekunnissa) | 200k |
| Tulojen määrä | 8 |
| Syötteen tyyppi | Single Ended |
| Dataliitäntä | SPI, DSP |
| kokoonpano | MUX-S/H-ADC |
| Suhde - S / H: ADC | 1:1 |
| A / D-muuntimien määrä | 1 |
| Arkkitehtuuri | SAR |
| Viitetyyppi | External, Internal |
| Jännitesyöttö, analoginen | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Jännite, digitaalinen | 2.7 V ~ 5.5 V |
| ominaisuudet | - |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Pakkaus / kotelo | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 20-TSSOP |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP GP 65KHZ RRO SOT23-5
Varastossa: 9000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OP AMP GP RR 1.2MHZ 8SOIC
Varastossa: 2500
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OP AMP GP DUAL RR 8-VSSOP
Varastossa: 250
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OP AMP GP RR 1.2MHZ 8VSSOP
Varastossa: 1500
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OP AMP GP DUAL RR 8-VSSOP
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OP AMP GP 3MHZ 8VSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP GP 65KHZ RRO SOT23-5
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OP AMP GP 3MHZ 8VSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OP AMP GP 3MHZ 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: TLV170 36V CMOS OP AMP
Varastossa: 0