| Osa numero | TC237 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | CCD |
| Pixel Size | 7.4µm x 7.4µm |
| Aktiivinen pikselirata | 680H x 500V |
| Kuvaa sekunnissa | - |
| Jännitteensyöttö | 22V |
| Pakkaus / kotelo | 12-CSDIP (0.457", 116mm) Window |
| Toimittajan laitepaketti | 12-CDIP, Window |
| Käyttölämpötila | - |
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: OSC MEMS 1.544MHZ CMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: OSC MEMS 1.544MHZ CMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: OSC MEMS 1.544MHZ CMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: OSC MEMS 1.544MHZ CMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: OSC MEMS 1.544MHZ CMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: OSC MEMS 1.544MHZ CMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD
Varastossa: 0