| Osa numero | SN75ALS176AP |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Transceiver |
| protokolla | RS422, RS485 |
| Ohjaimien / vastaanottimien määrä | 1/1 |
| duplex | Half |
| Vastaanottimen hystereesi | 60mV |
| Datanopeus | - |
| Jännitteensyöttö | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-PDIP |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DUAL LINE RECEIVER 14-SOIC
Varastossa: 9450
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DUAL LINE RECEIVER 14-DIP
Varastossa: 1125
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DUAL LINE RECEIVER 14SO
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DUAL LINE RECEIVER 14-SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DUAL LINE RECEIVER 14-SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DUAL LINE RECEIVER 14-SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DUAL LINE RECEIVER 14-SOIC
Varastossa: 0