Koti Tuoteseloste Integroidut piirit (IC) Logiikka - portit ja vaihtosuuntaajat SN74LVC1G32IDCKREP
Texas Instruments SN74LVC1G32IDCKREP
Osa numero
SN74LVC1G32IDCKREP
Valmistaja
Texas Instruments
Kuvaus
IC GATE OR 1CH 2-INP SC-70-5
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Logiikka - portit ja vaihtosuuntaajat
Texas Instruments
Tuoteparametri
Osa numero SN74LVC1G32IDCKREP
Osan tila Active
Logiikkatyyppi OR Gate
Piirien määrä 1
Tulojen määrä 2
ominaisuudet -
Jännitteensyöttö 1.65 V ~ 5.5 V
Nykyinen - Leveä (Max) 10µA
Nykyinen - Suuri, matala 32mA, 32mA
Logiikan taso - matala 0.7 V ~ 0.8 V
Logiikan taso - korkea 1.7 V ~ 2 V
Maksimoitumisviive @ V, Max CL 4.5ns @ 5V, 50pF
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C