| Osa numero | SN10501DBVT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Sovellukset | Voltage Feedback |
| Tulostyyppi | Rail-to-Rail |
| Piirien määrä | 1 |
| -3db kaistanleveys | 170MHz |
| Slew Rate | 900 V/µs |
| Nykyinen - tarjonta | 14mA |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 100mA |
| Jännitesyöttö, Single / Dual (±) | 2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | SC-74A, SOT-753 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-23-5 |
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Varastossa: 8690
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: 16-BIT MICROCONTROLLERS
Varastossa: 0