| Osa numero | SN101M010ST |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 100µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 10V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 2.65 Ohm @ 120Hz |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Polarisaatio | Bi-Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 193mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | - |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | 0.138" (3.50mm) |
| Koko / ulottuvuus | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.453" (11.50mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can |
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Varastossa: 8690
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: 16-BIT MICROCONTROLLERS
Varastossa: 0