| Osa numero | REF200AU |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| toiminto | Current Mirror, Current Sink/Source |
| Sensing Method | - |
| tarkkuus | ±0.25% |
| Jännite - Syöttö | 2.5 V ~ 40 V |
| Nykyinen - lähtö | 100µA |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOIC |
Valmistaja: Maxim Integrated
Kuvaus: IC VREF SERIES 10V 8SOIC
Varastossa: 5000
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC VREF +10V PREC TO-99-8
Varastossa: 3
Valmistaja: Maxim Integrated
Kuvaus: IC VREF SERIES 10V 8SOIC
Varastossa: 200
Valmistaja: Linear Technology
Kuvaus: IC VREF SERIES 10V 8DIP
Varastossa: 0