| Osa numero | MPC507APG4 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Vaihtokytkentä | - |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri | 8:1 |
| Piirien määrä | 2 |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi) | 1.5 kOhm |
| Channel-to-Channel Matching (& Delta, Ron) | - |
| Jännitelähtö, yksi (V +) | - |
| Jännitelähtö, kaksinainen (V ±) | ±5 V ~ 22 V |
| Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi) | 200ns, 250ns (Typ) |
| -3db kaistanleveys | - |
| Lataa injektio | - |
| Kanavan kapasitanssi (CS (pois päältä), CD (pois päältä)) | 5pF, 25pF |
| Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max) | 500pA (Typ) |
| ylikuuluminen | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Pakkaus / kotelo | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Toimittajan laitepaketti | 28-PDIP |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC MULTIPLEXER DUAL 1X8 28SOIC
Varastossa: 2480
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC MULTIPLEXER 1X16 28SOIC
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC MULTIPLEXER DUAL 1X8 28SOIC
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC MULTIPLEXER 1X16 28SOIC
Varastossa: 10000