| Osa numero | LMK03328RHST |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| PLL | Yes with Bypass |
| panos | LVCMOS |
| ulostulo | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Piirien määrä | 1 |
| Suhde - Syöttö: Lähtö | 2:8 |
| Differentiaali - Tulo: Lähtö | Yes/Yes |
| Taajuus - maks | 1GHz |
| Jakaja / Kerroin | Yes/Yes |
| Jännitteensyöttö | 1.7 V ~ 3.465 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 48-WQFN (7x7) |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: BOARD EVAL FOR LMK00105
Varastossa: 7
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: BOARD EVAL FOR LMK00301
Varastossa: 65
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: BOARD EVAL FOR LMK00101
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC CLK BUFFER 3:10 200MHZ 32WQFN
Varastossa: 750
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC CLK BUFFER 2:5 200MHZ 24WQFN
Varastossa: 2000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC CLK BUFFER 2:5 200MHZ 24WQFN
Varastossa: 1750
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC CLK BUFFER 3:10 200MHZ 32WQFN
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC CLK BUFFER 3:10 200MHZ 32WQFN
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC CLK BUFFER 3:10 3.1GHZ 48WQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC CLK BUFFER 2:5 200MHZ 24WQFN
Varastossa: 0