| Osa numero | LMC7215IM |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | General Purpose |
| Elementtien määrä | 1 |
| Tulostyyppi | Push-Pull |
| Jännitesyöttö, Single / Dual (±) | 2 V ~ 8 V, ±1 V ~ 4 V |
| Jännite - Syöttöerotus (maksimi) | 6mV @ 5V |
| Nykyinen - Input Bias (Max) | - |
| Nykyinen - ulostulo (tyyppi) | 30mA |
| Nykyinen - Leveä (Max) | 1µA |
| CMRR, PSRR (Typ) | 80dB CMRR, 90dB PSRR |
| Erotusviive (maksimi) | 24µs |
| hystereesi | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOIC |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OSC SINGLE TIMER 3MHZ 8-SOIC
Varastossa: 8832
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OSC SGL TIMER 3MHZ 8MICROSMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: EVALUATION BOARD FOR LMC555CBP
Varastossa: 0