| Osa numero | ISO5852SMDWREP |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| tekniikka | Capacitive Coupling |
| Kanavien määrä | 1 |
| Jännite - eristäminen | 5700Vrms |
| Tavallinen tilapäinen kosketus (min) | 100kV/µs |
| Lähetysviive tpLH / tpHL (Max) | 110ns, 110ns |
| Pulssileveyden särö (maksimi) | - |
| Nousu / laskuaika (Typ) | 18ns, 20ns |
| Nykyinen - Suuri, matala | 1.5A, 3.4A |
| Nykyinen - huipputeho | 2.7A, 5.5A |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | - |
| Nykyinen - DC eteenpäin (jos) (maksimi) | - |
| Jännitteensyöttö | 15 V ~ 30 V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| hyväksynnät | CQC, CSA, TUV, UL, VDE |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: EVAL BOARD FOR ISO5851
Varastossa: 4
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: EVAL BOARD FOR ISO5852S
Varastossa: 3
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: DGTL ISO 5.7KV GATE DRVR 16SOIC
Varastossa: 20
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: DGTL ISO 5.7KV GATE DRVR 16SOIC
Varastossa: 1200
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: DGTL ISO 5.7KV GATE DRVR 16SOIC
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: DGTL ISO 5.7KV GATE DRVR 16SOIC
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: DGTL ISO 5.7KV GATE DRVR 16SOIC
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: DGTL ISO 5.7KV GATE DRVR 16SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: DGTL ISO 5.7KV GATE DRVR 16SOIC
Varastossa: 0