| Osa numero | INA155UG4 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vahvistintyyppi | Instrumentation |
| Piirien määrä | 1 |
| Tulostyyppi | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 6.5 V/µs |
| Voiton kaistanleveystuote | - |
| -3db kaistanleveys | 550kHz |
| Nykyinen - tulovirta | 1pA |
| Jännite - Syöttöerotus | 200µV |
| Nykyinen - tarjonta | 1.7mA |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 50mA |
| Jännitesyöttö, Single / Dual (±) | 2.7 V ~ 5.5 V, ±1.35 V ~ 2.75 V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOIC |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP INSTR 300KHZ 16SOIC
Varastossa: 3000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP INSTR 300KHZ 14DIP
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP INSTR 300KHZ 16SOIC
Varastossa: 0