| Osa numero | CALVC164245IZQLREP |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Kääntäjän tyyppi | Voltage Level |
| Kanavan tyyppi | Bidirectional |
| Piirien määrä | 2 |
| Kanavat per piiri | 8 |
| Jännite - VCCA | 2.3V ~ 3.6V |
| Jännite - VCCB | 3V ~ 5.5V |
| Tulosignaali | - |
| Lähtösignaali | - |
| Tulostyyppi | Tri-State, Non-Inverted |
| Datanopeus | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 56-VFBGA |
| Toimittajan laitepaketti | 56-VFBGA |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC XCVR 16BIT 3.3-5V 3ST 48-SSOP
Varastossa: 7000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC TXRX LEVEL SHIFT 3ST 48-TSSOP
Varastossa: 2000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC TXRX LEVEL SHIFT 3ST 48-TSSOP
Varastossa: 2000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC TXRX LEVEL SHIFT 3ST 56-VFBGA
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC TXRX LEVEL SHIFT 3ST 56-VFBGA
Varastossa: 0