| Osa numero | AM26LS33ACN |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Receiver |
| protokolla | - |
| Ohjaimien / vastaanottimien määrä | 0/4 |
| duplex | - |
| Vastaanottimen hystereesi | 50mV |
| Datanopeus | - |
| Jännitteensyöttö | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Toimittajan laitepaketti | 16-PDIP |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC QUAD DIFF LINE DRVR 16-SSOP
Varastossa: 2000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC QUAD DIFF LINE DVR 16-SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC QUAD DIFF LINE DVR 16-SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC QUAD DIFF LINE DVR 16-SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC QUAD DIFF LINE DVR 16-SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC QUAD DIFF LINE DVR 16-SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC QUAD DIFF LINE DVR 16-SOIC
Varastossa: 0