| Osa numero | ADC101S021CISDX |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Bittien määrä | 10 |
| Näytteenottotaajuus (sekunnissa) | 200k |
| Tulojen määrä | 1 |
| Syötteen tyyppi | Single Ended |
| Dataliitäntä | SPI, DSP |
| kokoonpano | S/H-ADC |
| Suhde - S / H: ADC | 1:1 |
| A / D-muuntimien määrä | 1 |
| Arkkitehtuuri | SAR |
| Viitetyyppi | Supply |
| Jännitesyöttö, analoginen | 2.7 V ~ 5.25 V |
| Jännite, digitaalinen | 2.7 V ~ 5.25 V |
| ominaisuudet | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | 6-WDFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 6-WSON (2.2x2.5) |
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC ADC 10BIT PAR 20MHZ 32-LQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC ADC 10BIT PAR 30MHZ 28-SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC ADC 10BIT PAR 20MHZ 32-LQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 10BIT MPU COMPAT 20-CDIP
Varastossa: 0
Valmistaja: NXP USA Inc.
Kuvaus: IC ADC 10BIT PAR 30MHZ 28-SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: NXP USA Inc.
Kuvaus: IC ADC 10BIT 40MSPS SGL 28SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: NXP USA Inc.
Kuvaus: IC ADC 10BIT 30MSPS SGL 28SSOP
Varastossa: 0