| Osa numero | ADC1001CCJ |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Bittien määrä | 10 |
| Näytteenottotaajuus (sekunnissa) | - |
| Tulojen määrä | 1 |
| Syötteen tyyppi | Differential |
| Dataliitäntä | Parallel |
| kokoonpano | ADC |
| Suhde - S / H: ADC | - |
| A / D-muuntimien määrä | 1 |
| Arkkitehtuuri | SAR |
| Viitetyyppi | Internal |
| Jännitesyöttö, analoginen | 4.5 V ~ 6.3 V |
| Jännite, digitaalinen | 4.5 V ~ 6.3 V |
| ominaisuudet | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | 20-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Toimittajan laitepaketti | 20-CDIP |
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC ADC 10BIT PAR 20MHZ 32-LQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC ADC 10BIT PAR 30MHZ 28-SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC ADC 10BIT PAR 20MHZ 32-LQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC ADC 10BIT MPU COMPAT 20-CDIP
Varastossa: 0
Valmistaja: NXP USA Inc.
Kuvaus: IC ADC 10BIT PAR 30MHZ 28-SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: NXP USA Inc.
Kuvaus: IC ADC 10BIT 40MSPS SGL 28SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: NXP USA Inc.
Kuvaus: IC ADC 10BIT 30MSPS SGL 28SSOP
Varastossa: 0