Koti Tuoteseloste Kaapelit, johdot - hallinta Spiral Wrap, laajennettava holkki PTN1.75BK30
Techflex PTN1.75BK30
Osa numero
PTN1.75BK30
Valmistaja
Techflex
Kuvaus
SLEEVING 1-3/4" X 30' BLACK
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Spiral Wrap, laajennettava holkki
Techflex
    23.23000/pcs
  • 5 pcs
    19.32700/pcs
  • 10 pcs
  • 20 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero PTN1.75BK30
Osan tila Active
Tyyppi Sleeving
Kirjoita attribuutit Expandable
Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 1.750" (44.45mm)
Halkaisija - Sisällä, laajennettu 2.750" (69.85mm)
Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu -
materiaali Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Väri Black
Pituus 30.00' (9.14m)
Seinämän paksuus 0.025" (0.64mm)
Käyttölämpötila -70°C ~ 125°C