Koti Tuoteseloste Kaapelit, johdot - hallinta Spiral Wrap, laajennettava holkki NSN1.25BK50
Techflex NSN1.25BK50
Osa numero
NSN1.25BK50
Valmistaja
Techflex
Kuvaus
SLEEVING 1-1/4" X 50' BLACK
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Spiral Wrap, laajennettava holkki
Techflex
Tuoteparametri
Osa numero NSN1.25BK50
Osan tila Active
Tyyppi Sleeving
Kirjoita attribuutit Expandable
Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 1.250" (31.75mm)
Halkaisija - Sisällä, laajennettu 1.750" (44.45mm)
Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu -
materiaali Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Väri Black
Pituus 50.00' (15.24m)
Seinämän paksuus 0.070" (1.78mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 79°C