| Osa numero | LT2-S4-FB-BK |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Johdin / kaapelityyppi | Cable Lacing |
| Bundle Diameter | Variable |
| Pituus | 1500.00' (457.20m) |
| Leveys | 0.066" (1.68mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| Vetolujuus | 25 lbs (11.34 kg) |
| ominaisuudet | - |
| materiaali | Polyester, Wax Finish |
| Väri | Black |
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: LACING TAPE BRD POLYESTER 80LB
Varastossa: 8
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: LACING TAPE BRD POLYESTER 135LB
Varastossa: 0