| Osa numero | LT2-S2-FB-BK |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Johdin / kaapelityyppi | Cable Lacing |
| Bundle Diameter | Variable |
| Pituus | 750.00' (228.60m) |
| Leveys | 0.121" (3.07mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| Vetolujuus | 80 lbs (36.29 kg) |
| ominaisuudet | - |
| materiaali | Polyester, Wax Finish |
| Väri | Black |
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: LACING TAPE BRD POLYESTER 80LB
Varastossa: 8
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: LACING TAPE BRD POLYESTER 135LB
Varastossa: 0