Koti Tuoteseloste Kaapelit, johdot - hallinta Spiral Wrap, laajennettava holkki FWF2.00TB25
Techflex FWF2.00TB25
Osa numero
FWF2.00TB25
Valmistaja
Techflex
Kuvaus
SELF WRAP 2" X 25' BLACK/WHITE
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Spiral Wrap, laajennettava holkki
Techflex
Tuoteparametri
Osa numero FWF2.00TB25
Osan tila Active
Tyyppi Self Wrap
Kirjoita attribuutit Split Flexible Tube
Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu -
Halkaisija - Sisällä, laajennettu -
Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu 2.000" (50.80mm)
materiaali Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Väri Black, White
Pituus 25.00' (7.62m)
Seinämän paksuus 0.025" (0.64mm)
Käyttölämpötila -70°C ~ 125°C
Lämmönkestävyys Flame Retardant
Hiomasuojaus Abrasion and Cut Resistant
Nestemäinen suoja Gasoline Resistant
Ympäristönsuojelu -
ominaisuudet Chemical Resistant, Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip
Materiaalin syttymisluokitus UL VW-1
Leveys -
Liittyvät tuotteet
FWF21BSCC
Valmistaja: Amphenol PCD
Kuvaus: CAP SNAP PANEL MT RCPT BLACK
Varastossa: 7
RFQ 30.50000/pcs
FWF21NSCC
Valmistaja: Amphenol PCD
Kuvaus: CAP SNAP PANEL MT RCPT NICKEL
Varastossa: 4
RFQ 30.91500/pcs
FWF2.00TB25
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SELF WRAP 2" X 25' BLACK/WHITE
Varastossa: 0
FWF2.00TB
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: SELF WRAP 2" X 100' BLACK/WHITE