Koti Tuoteseloste Kaapelit, johdot - hallinta Spiral Wrap, laajennettava holkki FWF0.50TB
Techflex FWF0.50TB
Osa numero
FWF0.50TB
Valmistaja
Techflex
Kuvaus
SELF WRAP 1/2" X 100' BLACK/WHT
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Spiral Wrap, laajennettava holkki
Techflex
Tuoteparametri
Osa numero FWF0.50TB
Osan tila Active
Tyyppi Self Wrap
Kirjoita attribuutit Split Flexible Tube
Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu -
Halkaisija - Sisällä, laajennettu -
Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu 0.500" (12.70mm)
materiaali Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Väri Black, White
Pituus 100' (30.48m)
Seinämän paksuus 0.025" (0.64mm)
Käyttölämpötila -70°C ~ 125°C