Koti Tuoteseloste Kaapelit, johdot - hallinta Suojaletkut, kiinteät letkut, holkki AGC0.50NT50
Techflex AGC0.50NT50
Osa numero
AGC0.50NT50
Valmistaja
Techflex
Kuvaus
SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 50'
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Suojaletkut, kiinteät letkut, holkki
Techflex
Tuoteparametri
Osa numero AGC0.50NT50
Osan tila Active
Tyyppi Sleeving, Insulated
Kirjoita attribuutit Braided
Halkaisija - Sisällä 0.500" (12.70mm)
Halkaisija - Ulkopuolella 0.560" (14.22mm)
materiaali Fiberglass, Acrylic Coated
Väri Natural
Pituus 50.00' (15.24m)
Seinämän paksuus 0.030" (0.76mm)
Käyttölämpötila -25°C ~ 155°C