Koti Tuoteseloste Kaapelit, johdot - hallinta Suojaletkut, kiinteät letkut, holkki AGAG.18NT
Techflex AGAG.18NT
Osa numero
AGAG.18NT
Valmistaja
Techflex
Kuvaus
SLEEVING 0.042" ID FBRGLASS 500'
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Suojaletkut, kiinteät letkut, holkki
Techflex
Tuoteparametri
Osa numero AGAG.18NT
Osan tila Active
Tyyppi Sleeving, Insulated
Kirjoita attribuutit Braided
Halkaisija - Sisällä 0.042" (1.07mm)
Halkaisija - Ulkopuolella 0.078" (1.98mm)
materiaali Fiberglass, Acrylic Coated
Väri Natural
Pituus 500' (152.40m)
Seinämän paksuus 0.018" (0.46mm)
Käyttölämpötila -25°C ~ 155°C
Lämmönkestävyys -
Hiomasuojaus Abrasion and Cut Resistant
Nestemäinen suoja Oil Resistant
Ympäristönsuojelu -
ominaisuudet Acid Resistant, Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant
Materiaalin syttymisluokitus -
Liittyvät tuotteet
AGA-1/4
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: FUSE GLASS 250VAC
Varastossa: 0
RFQ 2.67400/pcs
AGA-1/2
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: FUSE GLASS 250VAC
Varastossa: 0
RFQ 2.12800/pcs
AGA-1
Kuvaus: FUSE GLASS 1A 250VAC
AGA-1-1/2
Kuvaus: FUSE GLASS 250VAC
AGA-10
Kuvaus: FUSE GLASS 10A 250VAC
AGA-15
Kuvaus: FUSE GLASS 15A 250VAC