Koti Tuoteseloste releet Virtakytkimet, yli 2 ampeeria RT444012
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays RT444012
Osa numero
RT444012
Valmistaja
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 12V
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Virtakytkimet, yli 2 ampeeria
TE Connectivity
TE Connectivity
    2.07500/pcs
  • 10 pcs
    1.94400/pcs
  • 25 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero RT444012
Osan tila Active
Releetyyppi General Purpose
Kelan tyyppi Non Latching
Coil Current 33.3mA
Kelan jännite 12VDC
Yhteydenottolomake DPST (2 Form A)
Yhteystiedot (nykyinen) 8A
Vaihtovirta 400VAC - Max
Kytke virta (maksimi) 8.4 VDC
Katkaise jännite (min) 1.2 VDC