Koti Tuoteseloste releet Virtakytkimet, yli 2 ampeeria RT334012
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays RT334012
Osa numero
RT334012
Valmistaja
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Virtakytkimet, yli 2 ampeeria
TE Connectivity
TE Connectivity
    1.34500/pcs
  • 10 pcs
    1.26250/pcs
  • 25 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero RT334012
Osan tila Active
Releetyyppi General Purpose
Kelan tyyppi Non Latching
Coil Current 33.3mA
Kelan jännite 12VDC
Yhteydenottolomake SPST-NO (1 Form A)
Yhteystiedot (nykyinen) 16A
Vaihtovirta 400VAC - Max
Kytke virta (maksimi) 8.4 VDC
Katkaise jännite (min) 1.2 VDC