| Osa numero | RM202012 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Releetyyppi | General Purpose |
| Kelan tyyppi | Non Latching |
| Coil Current | 108.3mA |
| Kelan jännite | 12VDC |
| Yhteydenottolomake | DPDT (2 Form C) |
| Yhteystiedot (nykyinen) | 16A |
| Vaihtovirta | 440VAC - Max |
| Kytke virta (maksimi) | 9 VDC |
| Katkaise jännite (min) | 1.2 VDC |
| Toiminta-aika | 15ms |
| Julkaisuaika | 10ms |
| ominaisuudet | Mechanical Indicator |
| Asennustyyppi | Socketable |
| Lopetustyyli | Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
Valmistaja: Susumu
Kuvaus: RES NETWORK 2 RES 1K OHM 0805
Varastossa: 0
Valmistaja: Susumu
Kuvaus: RES NETWORK 2 RES MULT OHM 0805
Varastossa: 0
Valmistaja: Susumu
Kuvaus: RES NETWORK 2 RES MULT OHM 0805
Varastossa: 0
Valmistaja: Susumu
Kuvaus: RES NETWORK 2 RES MULT OHM 0805
Varastossa: 0
Valmistaja: Susumu
Kuvaus: RES NETWORK 2 RES MULT OHM 0805
Varastossa: 0
Valmistaja: Susumu
Kuvaus: RES NETWORK 2 RES MULT OHM 0805
Varastossa: 0
Valmistaja: Micro Commercial Co
Kuvaus: DIODE GEN PURP 2KV 500MA DO214
Varastossa: 0
Valmistaja: APM Hexseal
Kuvaus: MACHINE SCREW PAN PHILLIPS M2.5
Varastossa: 0