| Osa numero | RM201 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Piiri | - |
| Sijoitusten määrä | 2 |
| Kytkintoiminto | On-On |
| Yhteystietojen ajoitus | Not Specified |
| Nykyinen arvostelu | 6A (AC) |
| Jännitearvot - AC | 120V |
| Jännitearvot - DC | - |
| Toimilaitteen tyyppi | Flat Key |
| Tärkeimmät irrotettavat asemat | All |
| Kulma kulma | 60° |
| Yhteysmateriaali | Silver (Ag) |
| Yhteyden lopettaminen | - |
| Asennustyyppi | Panel Mount |
| Lopetustyyli | - |
| Panel Cutout -mitat | Circular - 22.22mm Dia |
| ominaisuudet | IP65, Oil-Resistant |