Koti Tuoteseloste Liittimet, Liitännät Pyöreät liittimet MS3476L16-23SW
TE Connectivity Deutsch Connectors MS3476L16-23SW
Osa numero
MS3476L16-23SW
Valmistaja
TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus
CONN PLUG 23POS INLINE SCKT
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Pyöreät liittimet
TE Connectivity
TE Connectivity
    39.83500/pcs
  • 5 pcs
    36.28400/pcs
  • 10 pcs
  • 25 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MS3476L16-23SW
Osan tila Active
Liittimen tyyppi Plug, Female Sockets
Sijoitusten määrä 23
Shell Size - Insert 16-23
Shell Koko, MIL -
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
päättyminen Crimp
Kiinnitystyyppi Bayonet Lock
Suuntautuminen W
Suojaus Environment Resistant
Shell-materiaali, viimeistely Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Yhteyden lopettaminen Gold
ominaisuudet -
Jännite - Nimellisjännite -
Nykyinen arvostelu 7.5A, 13A