Koti Tuoteseloste Liittimet, Liitännät Pyöreät liittimet MS3472L16-23SW
TE Connectivity Deutsch Connectors MS3472L16-23SW
Osa numero
MS3472L16-23SW
Valmistaja
TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus
CONN RCPT 23POS FLANGE W/SKT
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Pyöreät liittimet
TE Connectivity
TE Connectivity
    40.75000/pcs
  • 5 pcs
    38.22800/pcs
  • 10 pcs
  • 25 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MS3472L16-23SW
Osan tila Active
Liittimen tyyppi Receptacle, Female Sockets
Sijoitusten määrä 23
Shell Size - Insert 16-23
Shell Koko, MIL -
Asennustyyppi Panel Mount, Flange
päättyminen Crimp
Kiinnitystyyppi Bayonet Lock
Suuntautuminen W
Suojaus Environment Resistant
Shell-materiaali, viimeistely Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Yhteyden lopettaminen Gold
ominaisuudet -
Jännite - Nimellisjännite -
Nykyinen arvostelu 7.5A, 13A