| Osa numero | 40697 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Päätetyyppi | Circular |
| Stud / Tab Size | 6 Stud |
| Paksuus | 0.020" (0.51mm) |
| Leveys - Ulompi reunat | 0.296" (7.52mm) |
| Kokonaispituus | 0.642" (16.31mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| päättyminen | Crimp |
| Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Eristys | Non-Insulated |
| ominaisuudet | - |
| Väri | - |
| Yhteysmateriaali | Brass |
| Yhteyden lopettaminen | Tin |
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE ANTI-STATIC 1" X 72YDS
Varastossa: 80
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE ANTI-STATIC 1/2" X 72YDS
Varastossa: 161
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE ANTISTAT UTILITY 3/4"X 36YD
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 40POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 40POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0