| Osa numero | 3EXLA2S |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Liittimen tyyli | IEC 320-C14 |
| Liittimen tyyppi | Receptacle, Male Blades - Module |
| Nykyinen - IEC | 3A |
| Jännite - IEC | 120VAC |
| Nykyinen - UL | 2A |
| Jännite - UL | 250VAC |
| Suodatintyyppi | Filtered (EMI, RFI) - Commercial |
| Sulake | Yes |
| Sijoitusten määrä | 3 |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Flange |
| päättyminen | Quick Connect |
| Vaihda ominaisuuksia | Switch On-Off |
| ominaisuudet | Voltage Selector |
| Sulakepidike, laatikko | Fuse Holder, Twin Fused |
| Panel Cutout -mitat | Rectangular - 30.23mm x 61.47mm |
| Paneelin paksuus | - |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
| Suojaus | - |
| hyväksynnät | CSA, SEV, UL, VDE |