| Osa numero | 3EP7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Liittimen tyyli | IEC 320-C14 |
| Liittimen tyyppi | Receptacle, Male Blades |
| Nykyinen - IEC | 3A |
| Jännite - IEC | 120/250VAC |
| Nykyinen - UL | 3A |
| Jännite - UL | 250VAC |
| Suodatintyyppi | Filtered (EMI, RFI) - Commercial |
| Sulake | No |
| Sijoitusten määrä | 3 |
| Asennustyyppi | Bulkhead |
| päättyminen | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Vaihda ominaisuuksia | - |
| ominaisuudet | - |
| Sulakepidike, laatikko | - |
| Panel Cutout -mitat | Rectangular - 32.89mm x 23.11mm |
| Paneelin paksuus | - |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
| Suojaus | - |
| hyväksynnät | CSA, SEV, UL, VDE |
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSE CRTRDGE 3A 15.5KVAC NON STD
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSE CRTRDGE 3A 15.5KVAC NON STD
Varastossa: 0