| Osa numero | 35451 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Päätetyyppi | Circular |
| Stud / Tab Size | 10 Stud |
| Paksuus | 0.031" (0.79mm) |
| Leveys - Ulompi reunat | 0.281" (7.14mm) |
| Kokonaispituus | 0.809" (20.55mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| päättyminen | Crimp |
| Wire Gauge | 16-22 AWG |
| Eristys | Insulated |
| ominaisuudet | Serrated Termination |
| Väri | Red |
| Yhteysmateriaali | Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Tin |
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE ELECTRICAL VINYL 3/4"VIOLET
Varastossa: 85
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE ELECTRICAL VINYL 3/4"ORANGE
Varastossa: 71
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE ELECTRICAL VINYL 3/4" RED
Varastossa: 574
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE ELECTRICAL VINYL 3/4" GRAY
Varastossa: 55
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE ELECTRICAL VINYL 3/4" WHITE
Varastossa: 259
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE ELECTRICAL VINYL 3/4" BLUE
Varastossa: 222
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE ELECTRICAL VINYL 3/4" GRN
Varastossa: 207
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE ELECTRICAL VIINYL 3/4" YEL
Varastossa: 1036