| Osa numero | 327294 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Päätetyyppi | Rectangular Tongue |
| Stud / Tab Size | 1/2 Stud |
| Terminaalityyli | Two Stud Holes |
| Tab paksuus | 0.280" (7.11mm) |
| Kokonaispituus | 5.640" (143.26mm) |
| Leveys - Ulompi reunat | 2.510" (63.75mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| päättyminen | Crimp, Barrel |
| Wire Gauge | 1000 MCM (kcmil) |
| Eristys | Non-Insulated |
| ominaisuudet | - |
| Väri | - |
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: PIN-STAKED FLEX JUMPER 32POS
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 9 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 9 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0