| Osa numero | 325614 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Päätetyyppi | Standard |
| Stud / Tab Size | - |
| Terminaalityyli | No Stud Hole |
| Tab paksuus | 0.130" (3.30mm) |
| Kokonaispituus | 4.940" (125.48mm) |
| Leveys - Ulompi reunat | 1.190" (30.23mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| päättyminen | Crimp, Barrel |
| Wire Gauge | 4/0 AWG |
| Eristys | Non-Insulated |
| ominaisuudet | - |
| Väri | - |
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: PIN-STAKED FLEX JUMPER 32POS
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 9 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 9 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0