| Osa numero | 322173 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Päätetyyppi | Circular |
| Stud / Tab Size | 3/8 Stud |
| Paksuus | 0.070" (1.78mm) |
| Leveys - Ulompi reunat | 0.807" (20.50mm) |
| Kokonaispituus | 2.469" (62.71mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| päättyminen | Crimp |
| Wire Gauge | 1/0 AWG |
| Eristys | Insulated |
| ominaisuudet | Serrated Termination |
| Väri | Blue |
| Yhteysmateriaali | Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Tin |
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: PIN-STAKED FLEX JUMPER 32POS
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 9 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 9 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0