| Osa numero | 321019 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Päätetyyppi | Circular |
| Stud / Tab Size | 6 Stud |
| Paksuus | 0.018" (0.46mm) |
| Leveys - Ulompi reunat | 0.203" (5.16mm) |
| Kokonaispituus | 0.646" (16.41mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| päättyminen | Crimp |
| Wire Gauge | 22-26 AWG |
| Eristys | Insulated |
| ominaisuudet | Serrated Termination |
| Väri | Yellow |
| Yhteysmateriaali | Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Tin |
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: PIN-STAKED FLEX JUMPER 32POS
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 9 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 9 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0