| Osa numero | 30697 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Päätetyyppi | Circular |
| Stud / Tab Size | 10 Stud |
| Paksuus | 0.031" (0.79mm) |
| Leveys - Ulompi reunat | 0.343" (8.71mm) |
| Kokonaispituus | 0.636" (16.15mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| päättyminen | Crimp |
| Wire Gauge | 14-16 AWG |
| Eristys | Non-Insulated |
| ominaisuudet | Serrated Termination |
| Väri | - |
| Yhteysmateriaali | Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Tin |
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 6SIP
Varastossa: 10
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 6SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 6SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP
Varastossa: 0