| Osa numero | 2M37DSM |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Prosessin sivukytkentä | Terminal Blocks - Screw Connection |
| Ohjauspuolen liitäntä | D-Sub, Male |
| Ohjaussivukaapelin pidike | Jackscrew Socket |
| Paikat / napa | 37 |
| ominaisuudet | - |
| Jännite - Nimellisjännite | 300V |
| Nykyinen arvio (per yhteyshenkilö) | 10A |
| Käyttölämpötila | 120°C |
| Pituus | 4.310" (109.47mm) |
| Leveys | 2.750" (69.85mm) |
| Wire Gauge | 14-22 AWG |
Valmistaja: Amphenol Aerospace Operations
Kuvaus: CONN BACKSHELL CLAMP SZ 5 SLVR
Varastossa: 5
Valmistaja: Amphenol Aerospace Operations
Kuvaus: CONN BACKSHELL CLAMP SZ 6 SLVR
Varastossa: 4
Valmistaja: Amphenol Aerospace Operations
Kuvaus: CONN BACKSHELL CLAMP 10 12 SLVR
Varastossa: 10
Valmistaja: Amphenol Aerospace Operations
Kuvaus: CONN BACKSHELL CLAMP SZ 15 SLVR
Varastossa: 0
Valmistaja: Amphenol Aerospace Operations
Kuvaus: CONN BACKSHELL CLAMP SZ 8 SLVR
Varastossa: 0
Valmistaja: Amphenol Aerospace Operations
Kuvaus: CONN BACKSHELL CLAMP 9 11 SLVR
Varastossa: 0
Valmistaja: Amphenol Aerospace Operations
Kuvaus: CONN BACKSHELL CLAMP 8 10 SLVR
Varastossa: 0
Valmistaja: Amphenol Aerospace Operations
Kuvaus: CONN BACKSHELL CLAMP SZ 7 9 SLVR
Varastossa: 0