| Osa numero | 282962-2 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Sijoitusten määrä | 2 |
| Asemat per taso | 2 |
| Tasojen määrä | 1 |
| Piki | 0.295" (7.50mm) |
| Otsikon suunta | 90°, Right Angle |
| Plug Wire Entry | - |
| Lopetustyyli | Solder |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Nykyinen - IEC | - |
| Jännite - IEC | - |
| Nykyinen - UL | 15A |
| Jännite - UL | 300V |
| Wire Gauge tai Range - AWG | - |
| Wire Gauge tai Range - mm² | - |
| Väri | Green |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 110°C |
| Ota yhteys matkatavaraan | Tin |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CBL 1COND 16AWG 600V WHITE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3COND 16AWG WHT SHLD 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 16AWG WHT SHLD 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CBL 1COND 16AWG 600V WHITE 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3COND 16AWG WHT SHLD 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Fluke Electronics
Kuvaus: UNVRSL WAVEFORM GEN 40MS/S 2CH
Varastossa: 0