| Osa numero | 2102575-1 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Päätetyyppi | Standard |
| Stud / Tab Size | - |
| Terminaalityyli | Single Stud Hole |
| Tab paksuus | 0.270" (6.86mm) |
| Kokonaispituus | 3.110" (78.99mm) |
| Leveys - Ulompi reunat | 0.985" (25.02mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| päättyminen | Crimp, Barrel |
| Wire Gauge | 4/0 AWG |
| Eristys | Non-Insulated |
| ominaisuudet | - |
| Väri | - |
Valmistaja: Amphenol Industrial Operations
Kuvaus: CONN PLUG
Varastossa: 0
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD
Varastossa: 9570
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
Varastossa: 8237
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
Varastossa: 787
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD
Varastossa: 7656
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
Varastossa: 2537
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
Varastossa: 1467
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
Varastossa: 1243
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
Varastossa: 0