| Osa numero | 2000291 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Paineen tyyppi | Vented Gauge |
| Käyttöpaine | 10000 PSI (68947.57 kPa) |
| Tulostyyppi | Wheatstone Bridge |
| ulostulo | 0 mV ~ 100 mV (5V) |
| tarkkuus | ±1% |
| Jännitteensyöttö | 2.5 V ~ 12 V |
| Portin koko | Male - 1/4" (6.35mm) NPT |
| Portti tyyli | Threaded |
| ominaisuudet | - |
| Lopetustyyli | Cable |
| Suurin paine | 15000 PSI (103421.36 kPa) |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | Cylinder |
| Toimittajan laitepaketti | - |
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN D-SUB HD RCPT 15POS SMD R/A
Varastossa: 11812
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR
Varastossa: 100
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR
Varastossa: 100
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR
Varastossa: 100
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR
Varastossa: 100
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR
Varastossa: 100
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR
Varastossa: 100
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN D-SUB HD RCPT 15POS SMD R/A
Varastossa: 0