| Osa numero | 153105 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Päätetyyppi | Circular |
| Stud / Tab Size | 8 Stud |
| Paksuus | 0.031" (0.79mm) |
| Leveys - Ulompi reunat | 0.312" (7.92mm) |
| Kokonaispituus | 0.854" (21.70mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| päättyminen | Crimp |
| Wire Gauge | 16-18 AWG |
| Eristys | Insulated |
| ominaisuudet | High Temperature, Serrated Termination |
| Väri | Orange |
| Yhteysmateriaali | Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Nickel |
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR 15PSIA MV
Varastossa: 517
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR AMP 0-15PSIA
Varastossa: 15
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR 15PSIA 4V DUAL
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR 15PSIA DO DUAL
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR 15PSIA MV DUAL
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR 15PSIA MV
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR 15PSIA 4V DUAL
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR 15PSIA DO DUAL
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR 15PSIA 4V DUAL
Varastossa: 0