| Osa numero | 1376357-2 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Liittimen tyyppi | Header |
| Yhteystyyppi | Male Pin |
| Pitch - Mating | - |
| Tyyli | Board to Cable/Wire |
| peittänyt | Shrouded - 4 Wall |
| Sijoitusten määrä | 26 |
| Ladatut paikat | All |
| Rivien määrä | 2 |
| Riviväli - Mating | - |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
| päättyminen | Solder |
| Kiinnitystyyppi | Latch Holder |
| Kontaktin pituus - Mating | - |
| Yhteyden pituus - Post | 0.157" (4.00mm) |
| Yleinen kosketuspituus | - |
| Eristyskorkeus | 0.693" (17.60mm) |
| Ota yhteys muotoon | Square |
| Yhteys Maali - Mating | - |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | - |
| Ota yhteys - Post | - |
| Yhteysmateriaali | Brass |
| Eristysmateriaali | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| ominaisuudet | Mounting Flange |
| Käyttölämpötila | -30°C ~ 105°C |
| Suojaus | - |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
| Eristysväri | Natural |
Valmistaja: Cinch Connectivity Solutions
Kuvaus: CONN CIR
Varastossa: 218
Valmistaja: Cinch Connectivity Solutions
Kuvaus: DBE25PF179C
Varastossa: 192
Valmistaja: Cinch Connectivity Solutions
Kuvaus: CONN CIR
Varastossa: 1919
Valmistaja: Cinch Connectivity Solutions
Kuvaus: CONN CIR
Varastossa: 1777