| Osa numero | 10EAS1 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Liittimen tyyli | IEC 320-C14 |
| Liittimen tyyppi | Receptacle, Male Blades |
| Nykyinen - IEC | - |
| Jännite - IEC | - |
| Nykyinen - UL | 10A |
| Jännite - UL | 250VAC |
| Suodatintyyppi | Filtered (EMI, RFI) - Commercial |
| Sulake | No |
| Sijoitusten määrä | 3 |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Snap-In |
| päättyminen | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Vaihda ominaisuuksia | - |
| ominaisuudet | - |
| Sulakepidike, laatikko | - |
| Panel Cutout -mitat | - |
| Paneelin paksuus | 0.031" ~ 0.068" (0.79mm ~ 1.73mm) |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
| Suojaus | - |
| hyväksynnät | - |
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 10" H2O 4SIP
Varastossa: 54
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 10" H2O 6SIP
Varastossa: 109
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 10" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 10" H2O 6SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 10" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 10" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 10" H2O 6SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 10" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 10" H2O 4SIP
Varastossa: 0