| Osa numero | 102159-2 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Liittimen tyyppi | Header |
| Yhteystyyppi | Male Pin |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Tyyli | Board to Cable/Wire |
| peittänyt | Shrouded - 4 Wall |
| Sijoitusten määrä | 14 |
| Ladatut paikat | All |
| Rivien määrä | 2 |
| Riviväli - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
| päättyminen | Solder |
| Kiinnitystyyppi | Push-Pull |
| Kontaktin pituus - Mating | 0.240" (6.10mm) |
| Yhteyden pituus - Post | 0.110" (2.79mm) |
| Yleinen kosketuspituus | - |
| Eristyskorkeus | 0.315" (8.00mm) |
| Ota yhteys muotoon | Square |
| Yhteys Maali - Mating | Gold or Gold-Palladium |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | 15µin (0.38µm) |
| Ota yhteys - Post | Tin-Lead |
| Yhteysmateriaali | Brass |
| Eristysmateriaali | - |
| ominaisuudet | Keying Slot, Mounting Flange |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 105°C |
| Suojaus | - |
| Materiaalin syttymisluokitus | UL94 V-0 |
| Eristysväri | Black |
Valmistaja: Amphenol RF Division
Kuvaus: CONN ADAPT JACK-JACK 1.0/2.3
Varastossa: 0
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CABLE USB A MALE-A FEMALE 3M
Varastossa: 67
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CABLE USB A MALE-A FEMALE 5M
Varastossa: 35
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CABLE USB A MALE-A FEMALE 1.8M
Varastossa: 132