| Osa numero | 1-174635-2 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Liittimen tyyppi | Receptacle |
| Yhteystyyppi | Forked |
| Tyyli | Board to Board |
| Sijoitusten määrä | 12 |
| Ladatut paikat | All |
| Pitch - Mating | 0.049" (1.25mm) |
| Rivien määrä | 2 |
| Riviväli - Mating | 0.049" (1.25mm) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| päättyminen | Solder |
| Kiinnitystyyppi | Push-Pull |
| Yhteys Maali - Mating | Tin |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | - |
| Eristysväri | Black |
| Eristyskorkeus | 0.134" (3.40mm) |
| Yhteyden pituus - Post | 0.051" (1.30mm) |
| Käyttölämpötila | -30°C ~ 105°C |
| Materiaalin syttymisluokitus | UL94 V-0 |
| Ota yhteys - Post | Tin |
| Mated Stacking Heights | - |
| Suojaus | - |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: PLUG 2POS UNIVERSAL MATE-N-LOK
Varastossa: 8116
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CAP 2POS UNIVERSAL MATE-N-LOK
Varastossa: 3537
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: 10P STANDARD TIMER HOUSING
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CONN SOCKET 20-22AWG GOLD CRIMP
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CONN SOCKET 20-22AWG TIN CRIMP
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CONN SOCKET 20-22AWG TIN CRIMP
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: 187 FLAG FASTON REC
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CONN QC TAB 16-20AWG 0.110 CRIMP
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CONN CARDEDGE HSG 2POS 0.197 NAT
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CONN CARDEDGE HSG 6POS 0.197 NAT
Varastossa: 0