| Osa numero | 0243 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | NEMA Open Construction |
| Asennustyyppi | Channel, DIN Rail Mount |
| Sijoitusten määrä | 2 |
| Tasojen määrä | 1 |
| Liitin - leveys | 22.1mm |
| Lopetustyyli | Tubular Clamp |
| Nykyinen - IEC | - |
| Jännite - IEC | - |
| Nykyinen - UL | 65A |
| Jännite - UL | 600V |
| Wire Gauge tai Range - AWG | 6-18 AWG |
| Wire Gauge tai Range - mm² | - |
| ominaisuudet | - |
| Kotelon väri | - |
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE JUMPER 2POS 2.54MM 5"
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE JUMPER 2POS 2.54MM 4"
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE JUMPER 2POS 2.54MM 2"
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CONN SOCKET SIP 2POS TIN
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 2POS .100 JUMPER 5 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Molex Connector Corporation
Kuvaus: CONN TERM RCPT 18-24AWG CRIMP
Varastossa: 0
Valmistaja: Molex Connector Corporation
Kuvaus: CONN TERM RCPT 18-24AWG CRIMP
Varastossa: 0